Pchacz drewniany chodzik edukacyjny z sorterem Pchacz drewniany chodzik edukacyjny z sorterem Pchacz drewniany chodzik edukacyjny z sorterem Pchacz drewniany chodzik edukacyjny z sorterem Pchacz drewniany chodzik edukacyjny z sorterem Pchacz drewniany chodzik edukacyjny z sorterem Pchacz drewniany chodzik edukacyjny z sorterem Pchacz drewniany chodzik edukacyjny z sorterem

Pchacz drewniany chodzik edukacyjny z sorterem

233.14

logo-PayPo.webp
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
ARTYKUŁ: 5903039738317 Kategoria:

Drewniany pchacz z tablicą interaktywną – sorter, przesuwane klocki, odwracane tabliczki. Połączenie zabawy z nauką! Sorter-pchacz ułatwi naukę chodzenia i zapewni mnóstwo kreatywnej rozrywki. Wiek: 12m+. Wymiary chodzika: 32 cm x 49 cm x 34 cm.

CHODZIK PCHACZ DREWNIANY EDUKACYJNY Z SORTEREM

 

Pierwsze kroki malucha uczącego się chodzić bez wątpienia będą ogromnym wyzwaniem! Zapewnią mu, i oczywiście Tobie, mnóstwo satysfakcji. Pchacze dla dzieci mogą być nie tylko interesującą zabawką, ale również wsparciem podczas nauki chodzenia.

Oferowany pchacz drewniany ma wbudowane zabawki edukacyjne, które pozwolą dziecku na zabawę nawet, gdy nie będzie miało ochoty stawiać kolejnych, trudnych kroków! Dzięki temu pchacz stanie się ulubioną zabawką Twojej pociechy! Maluch otrzyma mnóstwo zabawy, a Ty pewność, że zabawa zostanie połączona z dbaniem o prawidłowy rozwój maluszka.

Przesuwanie kuleczek, przekładanie płytek z liczbami czy sortowanie klocków to proste zabawy, które niosą za sobą mnóstwo korzyści! Pozwolą pobudzić zdolności manualne dziecka, szczególnie motorykę małą, dotyczącą pracy palców i dłoni.

Atrakcyjna zabawka rozwijająca szereg zdolności najmłodszego członka rodziny jest marzeniem każdego rodzica. Kupując dziecku pchacz drewniany edukacyjny z sorterem pozwolisz mu łączyć zabawę z edukacją już od najmłodszych lat. Musisz jednak pamiętać, że nauka chodzenia to proces, który dziecko musi przejść samodzielnie – pchacz drewniany będzie jedynie dodatkiem, który uprzyjemni część tej nauki. Bez wątpienia zachęci on jednak do szybszego podnoszenia się i wstawania.

Wygodny uchwyt umieszczony na wysokości 48 cm nad podłożem pozwoli zachować wygodną pozycję podczas pierwszych kroków. Plecy pozostaną wyprostowane, wytwarzając w dziecku odpowiednie nawyki. Łatwa w trzymaniu rączka pozwoli na bezpieczną naukę chodzenia.


Zawartość zestawu:

  • Chodzik dla dzieci z elementami manipulacyjnymi

  • Klocki x6

Parametry techniczne:

  • Tworzywo: drewno

  • Przedział wiekowy: 12m+

Wymiary:

  • Pchacz (szerokość x wysokość x głębokość): 32 cm x 49 cm x 34 cm

  • Wysokość uchwytu od podłoża: 48 cm

  • Koło: 14,5 cm

  • Przykładowy klocek: 3 cm x 3 cm x 3,7 cm

  • Opakowanie: 56 cm x 35,5 cm x 14 cm

Produkt zapakowany w kartonowe opakowanie.

Specyfikacja: Pchacz drewniany chodzik edukacyjny z sorterem

EAN

5903039738317

Kod Producenta

KX4729

Opinia Użytkownika

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Dodaj pierwszą opinię “Pchacz drewniany chodzik edukacyjny z sorterem”

Pchacz drewniany chodzik edukacyjny z sorterem
Pchacz drewniany chodzik edukacyjny z sorterem

233.14

Kupillo
Logo
Kosz