Skoczek gumowy dla dzieci NOSOROŻEC 57 cm niebieski do skakania z pompką Skoczek gumowy dla dzieci NOSOROŻEC 57 cm niebieski do skakania z pompką Skoczek gumowy dla dzieci NOSOROŻEC 57 cm niebieski do skakania z pompką Skoczek gumowy dla dzieci NOSOROŻEC 57 cm niebieski do skakania z pompką Skoczek gumowy dla dzieci NOSOROŻEC 57 cm niebieski do skakania z pompką Skoczek gumowy dla dzieci NOSOROŻEC 57 cm niebieski do skakania z pompką Skoczek gumowy dla dzieci NOSOROŻEC 57 cm niebieski do skakania z pompką Skoczek gumowy dla dzieci NOSOROŻEC 57 cm niebieski do skakania z pompką

Skoczek gumowy dla dzieci NOSOROŻEC 57 cm niebieski do skakania z pompką

89.00

logo-PayPo.webp
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
ARTYKUŁ: 5907478642754 Kategoria:

Cechy produktu :

  • wymiary: długość: 49 cm, szerokość maksymalna: 26 cm, wysokość (do uszu/rogów): 32 cm, wysokość do siedziska: 25 cm, szerokość siedziska: 25 cm, wysokość: 37 cm (wymiary skoczka mogą się różnić w zależności od stopnia napompowania)
  • wiek: 12m+
  • maksymalne obciążenie: 45kg
  • ciśnienie, z jakim należy pompować skoczki to 0.3-0.4 bar
  • certyfikaty: EN71-1, EN71-2, EN71,3 BPA Free

Gumowy skoczek dla dzieci to mnóstwo skocznej zabawy, którą najmłodsi uwielbiają! Skoczek wykonany jest z wytrzymałej, atestowanej gumy, więc nie ma ryzyka że podczas zabawy się przebije. Gumowy skoczek nie posiada żadnych ruchomych części, dzięki czemu jest odporny na najbardziej beztroskie traktowanie. Skoczek nadaje się do zabawy w pomieszczeniu jak i na dworze – wystarczy go nadmuchać dołączoną do zestawu pompką i gotowe! Skoczek gumowy świetnie nadaje się na prezent. Stanowi doskonałą rozrywkę w domu, ogrodzie i na plaży.

Bezpieczny
Gumowy skoczek dla dzieci wykonany jest z bardzo wytrzymałej, nietoksycznej gumy spełniającej Europejskie normy bezpieczeństwa (EN71-1, EN71-2, EN71,3 BPA Free).
Nie ma ryzyka, że podczas skocznej zabawy skoczek się przebije. Skoczek został tak wyprofilowany aby dziecko stabilnie i bezpiecznie na nim siedziało. Miękkie wystające rogi skoczka są łatwe do trzymania a ich powierzchnia zapewnia bezpieczny chwyt. Nogi skoczka stanowią dodatkowe wsparcie.

Pmpka w zestawie
Załączoną do zestawu pompką bardzo szybko napompujemy skoczka a plastikowym wentylem zabezpieczymy otwór u spodu zabawki.

Rozwój dziecka
Gumowy skoczek bardzo dobrze rozwija motoryczne funkcje dziecka. Wspomaga koordynację rąk i nóg, rozwija równowagę oraz wzmacnia mięśnie.

Łatwe czyszczenie
Zastosowany materiał jest bardzo łatwy w czyszczeniu nawet po zabawkach na dworze. Zabrudzenie wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką i gotowe.

Max. obciążenie

40 kg

Specyfikacja: Skoczek gumowy dla dzieci NOSOROŻEC 57 cm niebieski do skakania z pompką

EAN

5907478642754

Producent

Dimensions
Weight 1.55 kg

Opinia Użytkownika

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Dodaj pierwszą opinię “Skoczek gumowy dla dzieci NOSOROŻEC 57 cm niebieski do skakania z pompką”

Skoczek gumowy dla dzieci NOSOROŻEC 57 cm niebieski do skakania z pompką
Skoczek gumowy dla dzieci NOSOROŻEC 57 cm niebieski do skakania z pompką

89.00

Kupillo
Logo
Kosz