STOJAK ORGANIZER NA KAPSUŁKI NESPRESSO DO KAWY 32szt. STOJAK ORGANIZER NA KAPSUŁKI NESPRESSO DO KAWY 32szt. STOJAK ORGANIZER NA KAPSUŁKI NESPRESSO DO KAWY 32szt. STOJAK ORGANIZER NA KAPSUŁKI NESPRESSO DO KAWY 32szt.

STOJAK ORGANIZER NA KAPSUŁKI NESPRESSO DO KAWY 32szt.

55.24

logo-PayPo.webp
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
ARTYKUŁ: 8719987894503 Kategoria:

Stojak na kapsułki do kawy o wysokości 30 cm. Pomieści 32 kapsułki marki Nespresso. Wykonany z metalu w kolorze czarnym, dzięki czemu pięknie prezentuje się w kuchni i stanowi jednocześnie element dekoracyjny. Kapsułki w stojaku możemy rozłożyć w dwóch rzędach. Dzięki stojakowi w łatwy sposób mamy dostęp do kapsułek i możemy je w odpowiedni sposób wyeksponować. Pozwoli na łatwy dostęp do kapsułek obserwując jednocześnie ich ilość. Minimalistyczny wygląd utrzymany w industrialnym stylu będzie pięknie prezentował się w każdym wnętrzu. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.

Cechy:

  • PRAKTYCZNY – Stojak na kapsułki do kawy o wysokości 30 cm. Pomieści 32 kapsułki marki Nespresso, które możemy umieścić w dwóch rzędach.
  • METALOWY – Wykonany z wysokiej jakości metalu w czarnym matowym kolorze. Niezwykle stabilny dzięki podstawie.
  • EFEKTOWNY – Utrzymany w industrialnym stylu typu loft. Kapsułki do kawy będą pięknie wyeksponowane stanowiąc jednocześnie dekorację kuchni. Utrzymany w modnej kolorystyce będzie świetnie prezentował się w każdym wnętrzu.
  • PRAKTYCZNY – Z jego pomocą uporządkujemy przechowywanie kapsułek do kawy. Mogąc jednocześnie łatwy dostęp do kapsułek.
  • POMYSŁ NA PREZENT – Stojak na kapsułki do kawy będzie świetnym pomysłem na prezent dla osób korzystających z ekspresów do kawy z systemem kapsuł, wykorzystującym kapsułki marki Nespresso.

Specyfikacja: STOJAK ORGANIZER NA KAPSUŁKI NESPRESSO DO KAWY 32szt.

EAN

8719987894503

Producent

Dimensions
Weight 1000 kg
Dimensions 37 × 17 × 15 cm

Opinia Użytkownika

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Dodaj pierwszą opinię “STOJAK ORGANIZER NA KAPSUŁKI NESPRESSO DO KAWY 32szt.”

STOJAK ORGANIZER NA KAPSUŁKI NESPRESSO DO KAWY 32szt.
STOJAK ORGANIZER NA KAPSUŁKI NESPRESSO DO KAWY 32szt.

55.24

Kupillo
Logo
Kosz