Wkrętarka wiertarka śrubki klocki konstrukcyjne 151 elementów Wkrętarka wiertarka śrubki klocki konstrukcyjne 151 elementów Wkrętarka wiertarka śrubki klocki konstrukcyjne 151 elementów Wkrętarka wiertarka śrubki klocki konstrukcyjne 151 elementów Wkrętarka wiertarka śrubki klocki konstrukcyjne 151 elementów Wkrętarka wiertarka śrubki klocki konstrukcyjne 151 elementów Wkrętarka wiertarka śrubki klocki konstrukcyjne 151 elementów Wkrętarka wiertarka śrubki klocki konstrukcyjne 151 elementów

Wkrętarka wiertarka śrubki klocki konstrukcyjne 151 elementów

76.78

logo-PayPo.webp
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
ARTYKUŁ: 5903039714052 Kategoria:

Zestaw Edukacyjny Puzzle Klocki + wkrętarka, zainteresuje niejedno dziecko, rozwija zdolności motoryczne dziecka. Wymiary walizki: 24cm x 30cm x 6cm


PUZZLE KLOCKI W WALIZCE + WKRĘTARKA 151 EL


ROZWIJAJĄCA ZABAWA DLA MŁODYCH MAJSTERKOWICZÓW


Zestaw edukacyjny Puzzle Klocki z Wkrętarką to fantastyczna zabawa, która nie tylko dostarcza radości, ale również rozwija zdolności manualne i kreatywność dziecka. Ta interaktywna układanka pozwala maluchowi poczuć się jak prawdziwy majster, korzystając z wkrętarki do łączenia kolorowych elementów.


Główne cechy zestawu:


1.   Wkrętarka z Dźwiękami: Zasilana dwoma bateriami AA (brak w zestawie), wkrętarka nie tylko obraca się, ale również wydaje dźwięki zbliżone do prawdziwego narzędzia, co dodaje realizmu zabawie.


2.   Tablica jako Walizeczka: Deseczka do tworzenia obrazków pełni funkcję zarówno podłoża do wkręcania, jak i walizeczki, w której można przechowywać wszystkie elementy zestawu.


3.   Kolorowe Śrubki: Różnokolorowe śrubki zachęcają do kreatywnego myślenia i pomagają rozwijać zdolności rozpoznawania kolorów.


4.   Śrubokręt: Do zestawu dołączony jest śrubokręt, który może być używany zamiennie z wkrętarką, dając dzieciom różnorodność w zabawie.


5.   Książeczka z Wzorami: W zestawie znajduje się książeczka z przykładowymi wzorami, które dziecko może odtworzyć, lub może też pozwolić swojej wyobraźni biegać swobodnie.


6.   Materiał i Wymiary: Zestaw wykonany jest z trwałego plastiku o wymiarach 30 cm x 23 cm. Opakowanie ma wymiary 31 cm x 25 cm x 7 cm.


Zestaw ten nie tylko rozwija zdolności manualne dziecka, ale również wspiera kreatywność i logiczne myślenie. Dziecko może tworzyć różnorodne obrazki, a walizeczka umożliwia łatwe przechowywanie elementów zestawu. To doskonały sposób na połączenie zabawy z nauką i rozwijanie umiejętności dziecka w przyjazny i interaktywny sposób.


W skład zestawu wchodzą:


  • Tablica pełniąca rolę walizki

  • Kolorowe śrubki

  • Śrubokręt

  • Wkrętarka

  • Książeczka w wzorami do ułożenia


Tworzywo:


  • Plastik


Wymiary:


  • 30 cm x 23 cm


Wymiary opakowania: 31 cm x 25 cm x 7 cm


Zapakowane w estetyczne opakowanie


 


Specyfikacja: Wkrętarka wiertarka śrubki klocki konstrukcyjne 151 elementów

EAN

5903039714052

Kod Producenta

KX7838

Opinia Użytkownika

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Dodaj pierwszą opinię “Wkrętarka wiertarka śrubki klocki konstrukcyjne 151 elementów”

Wkrętarka wiertarka śrubki klocki konstrukcyjne 151 elementów
Wkrętarka wiertarka śrubki klocki konstrukcyjne 151 elementów

76.78

Kupillo
Logo
Kosz