Zabawka drewniana kostka manipulacyjna montessorii GIGANT XXL 45cm Zabawka drewniana kostka manipulacyjna montessorii GIGANT XXL 45cm Zabawka drewniana kostka manipulacyjna montessorii GIGANT XXL 45cm Zabawka drewniana kostka manipulacyjna montessorii GIGANT XXL 45cm Zabawka drewniana kostka manipulacyjna montessorii GIGANT XXL 45cm Zabawka drewniana kostka manipulacyjna montessorii GIGANT XXL 45cm Zabawka drewniana kostka manipulacyjna montessorii GIGANT XXL 45cm Zabawka drewniana kostka manipulacyjna montessorii GIGANT XXL 45cm Zabawka drewniana kostka manipulacyjna montessorii GIGANT XXL 45cm Zabawka drewniana kostka manipulacyjna montessorii GIGANT XXL 45cm Zabawka drewniana kostka manipulacyjna montessorii GIGANT XXL 45cm

Zabawka drewniana kostka manipulacyjna montessorii GIGANT XXL 45cm

169.00

logo-PayPo.webp
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
ARTYKUŁ: 5907478649562 Kategoria:

Cechy produktu:

wiek: 18m+

materiał: drewno

wymiary: 25x25x45 cm

pętla motoryczna znajdująca się na górze zabawki

sorter z drewnianymi klockami

obrotowe zębatki

labirynt

zabawka pomaga rozwijać zdolności manualne i motoryczne dziecka

nauka kształtów i kolorów

dziecko może nauczyć się liczyć, sortując drewniane elementy w odpowiednie miejsca

wsparcie rozwijania umiejętności poznawczych

poprzez stymulowanie myślenia logicznego i rozwijanie umiejętności przestrzennych

Drewniana kostka edukacyjna to wspaniała zabawka, która zapewni Twojemu dziecku wiele godzin fascynującej i rozwijającej zabawy. Ta wielofunkcyjna zabawka została stworzona z myślą o rozwijaniu umiejętności manualnych, motorycznych i poznawczych malucha. Jest odpowiednia dla dzieci w wieku 18 miesięcy i starszych, zapewniając im możliwość eksploracji i odkrywania nowych umiejętności. Wykonana z wysokiej jakości drewna, jest trwała i bezpieczna w użyciu, gwarantując długotrwałą i bezpieczną zabawę. 

Zabawka posiada wiele ciekawych elementów, które zachęcają dziecko do manipulacji i eksploracji. Na górze zabawki znajduje się pętla motoryczna, która stymuluje ruchy rąk i rozwija zręczność manualną. Dziecko może przekładać koraliki po pętli, co wpływa korzystnie na rozwój zdolności manipulacyjnych. Sorter z drewnianymi klockami to kolejna atrakcyjna funkcja zabawki. Dziecko ma możliwość sortowania klocków według kształtów i dopasowywania ich do odpowiednich otworów. Ta czynność nie tylko rozwija umiejętność rozpoznawania kształtów, ale również wprowadza malucha w świat kolorów, gdyż klocki są różnych barw. Obrotowe zębatki i labirynt to dodatkowe elementy, które wzbogacają zabawę. Dziecko może obracać zębatki i obserwować, jak one ze sobą współdziałają, rozwijając przy tym zrozumienie przyczyny i skutku. Labirynt natomiast zachęca do logicznego myślenia i rozwiązywania prostych problemów.

Kostka edukacyjna nie tylko dostarcza radości i zabawy, ale również stanowi wsparcie dla rozwoju umiejętności poznawczych dziecka. Poprzez stymulowanie myślenia logicznego, rozwija umiejętność rozumienia związków przyczynowo-skutkowych oraz wspiera rozwój umiejętności przestrzennych. Dziecko uczy się planowania swoich ruchów, dopasowywania kształtów i rozpoznawania wzorców, co ma pozytywny wpływ na rozwój poznawczy.

Specyfikacja: Zabawka drewniana kostka manipulacyjna montessorii GIGANT XXL 45cm

EAN

5907478649562

Producent

Dimensions
Weight 3.3 kg

Opinia Użytkownika

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Dodaj pierwszą opinię “Zabawka drewniana kostka manipulacyjna montessorii GIGANT XXL 45cm”

Zabawka drewniana kostka manipulacyjna montessorii GIGANT XXL 45cm
Zabawka drewniana kostka manipulacyjna montessorii GIGANT XXL 45cm

169.00

Kupillo
Logo
Kosz