Zabawka drewniana przebijanka, wbijanka wbijak 8 elementów 21 cm Zabawka drewniana przebijanka, wbijanka wbijak 8 elementów 21 cm Zabawka drewniana przebijanka, wbijanka wbijak 8 elementów 21 cm Zabawka drewniana przebijanka, wbijanka wbijak 8 elementów 21 cm Zabawka drewniana przebijanka, wbijanka wbijak 8 elementów 21 cm

Zabawka drewniana przebijanka, wbijanka wbijak 8 elementów 21 cm

55.01

logo-PayPo.webp
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
ARTYKUŁ: 5907478640514 Kategoria:

Cechy produktu:

wiek: 18m+

materiał: drewno

wymiary: 25x25x45 cm

pętla motoryczna znajdująca się na górze zabawki

sorter z drewnianymi klockami

obrotowe zębatki

labirynt

zabawka pomaga rozwijać zdolności manualne i motoryczne dziecka

nauka kształtów i kolorów

dziecko może nauczyć się liczyć, sortując drewniane elementy w odpowiednie miejsca

wsparcie rozwijania umiejętności poznawczych

poprzez stymulowanie myślenia logicznego i rozwijanie umiejętności przestrzennych

Drewniana kostka edukacyjna to wspaniała zabawka, która zapewni Twojemu dziecku wiele godzin fascynującej i rozwijającej zabawy. Ta wielofunkcyjna zabawka została stworzona z myślą o rozwijaniu umiejętności manualnych, motorycznych i poznawczych malucha. Jest odpowiednia dla dzieci w wieku 18 miesięcy i starszych, zapewniając im możliwość eksploracji i odkrywania nowych umiejętności. Wykonana z wysokiej jakości drewna, jest trwała i bezpieczna w użyciu, gwarantując długotrwałą i bezpieczną zabawę. 

Zabawka posiada wiele ciekawych elementów, które zachęcają dziecko do manipulacji i eksploracji. Na górze zabawki znajduje się pętla motoryczna, która stymuluje ruchy rąk i rozwija zręczność manualną. Dziecko może przekładać koraliki po pętli, co wpływa korzystnie na rozwój zdolności manipulacyjnych. Sorter z drewnianymi klockami to kolejna atrakcyjna funkcja zabawki. Dziecko ma możliwość sortowania klocków według kształtów i dopasowywania ich do odpowiednich otworów. Ta czynność nie tylko rozwija umiejętność rozpoznawania kształtów, ale również wprowadza malucha w świat kolorów, gdyż klocki są różnych barw. Obrotowe zębatki i labirynt to dodatkowe elementy, które wzbogacają zabawę. Dziecko może obracać zębatki i obserwować, jak one ze sobą współdziałają, rozwijając przy tym zrozumienie przyczyny i skutku. Labirynt natomiast zachęca do logicznego myślenia i rozwiązywania prostych problemów.

Kostka edukacyjna nie tylko dostarcza radości i zabawy, ale również stanowi wsparcie dla rozwoju umiejętności poznawczych dziecka. Poprzez stymulowanie myślenia logicznego, rozwija umiejętność rozumienia związków przyczynowo-skutkowych oraz wspiera rozwój umiejętności przestrzennych. Dziecko uczy się planowania swoich ruchów, dopasowywania kształtów i rozpoznawania wzorców, co ma pozytywny wpływ na rozwój poznawczy.

Specyfikacja: Zabawka drewniana przebijanka, wbijanka wbijak 8 elementów 21 cm

EAN

5907478640514

Producent

Dimensions
Weight 0.66 kg

Opinia Użytkownika

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Dodaj pierwszą opinię “Zabawka drewniana przebijanka, wbijanka wbijak 8 elementów 21 cm”

Zabawka drewniana przebijanka, wbijanka wbijak 8 elementów 21 cm
Zabawka drewniana przebijanka, wbijanka wbijak 8 elementów 21 cm

55.01

Kupillo
Logo
Kosz